USB adaptér Baseus dual

  • 15,99€
  • 2 alebo viac 14,99€
  • Dostupnosť: Vypredané
  • Výrobca: Baseus
  • Kód produktu: 671
Množstvo:

Ste znepokojený tým, koľko adaptérov potrebujete na to, aby ste nabili každé Vaše zariadenie? Alebo ste naštvaný na nízku rýchlosť nabíjania? Nabíjačka Baseus je kľúčom k vyriešeniu týchto problémov. Výkonná kapacita s dvoma nabíjacími portami umožňuje nabíjanie dvoch zariadení súčasne. Inteligentne identifikuje napätie a prúd zariadenia, poskytuje najvyššiu rýchlosť nabíjania a zaručuje dlhodobé používanie. Je taktiež ideálnym pomocníkom pri Vašich cestách a dovolenkách.


Kompaktná nástenná nabíjačka Baseus Mini Dual s konektorom typu C a 2 portmi USB, ktoré vám umožňujú súčasne nabíjať 2 prístroje. Je vyrobená z vysoko kvalitných, protipožiarnych materiálov (ABS + PC) s inteligentným riadiacim čipom, ktorý prispôsobuje prúd podľa rôznych zariadení. Tiež má zabudované napájacie napätie 100 - 240 V (platí pre rôzne krajiny a regióny) a viacnásobnú bezpečnostnú ochranu: od preťaženia, prehriatia až po skrat. Zabezpečuje tak rýchle nabíjanie bez rizika poškodenia zariadení.


- ľahko prenosný dizajn: nabíjačka je malá a ľahká na to, aby umožnila užívateľom pohodlne a ľahko ju prenášať.

- v dizajne je päť ochranných prvkov: ochrana pred nadmerným napätím, nadmerným prúdom, nadmerným ohrevom, únikom a skratom.

- funkcie ochrany obvodu: nabíjačka Baseus Dual USB typu A je bezpečným a spoľahlivým produktom, pretože vlastní viaceré bezpečnostné certifikáty vrátane CE, FCC a ROHS.

- rýchle nabíjanie hlavného čipu: zvyšuje rýchlosť nabíjania o 40 percent, nabíjačka tiež identifikuje príslušný prúd zariadenia

- široké napätie: je široko použiteľná v rôznych krajinách, pretože má napájacie napätie 100 V až 240 V.

- odolné materiály: robustný druh ABS plastov a PC (polykarbonátový) materiál slúži na to, aby dvojitá nabíjačka bola odolnejšia


Všeobecné špecifikácie:

Značka: Baseus

USB port: 2 USB

Plug: EU

Materiál: ABS + PC

Hmotnosť produktu: 40g

Farba: biela

 

Technické parametre:

Vstup: AC 100-240V 50-60Hz 0.3A Max

Výstup: 5V 2.1A Max

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!