Eco Bio kryt iPhone 11 Pro - zelený

  • 12,99€
  • 2 alebo viac 11,99€
  • Dostupnosť: Skladom(odosielame ihneď)
  • Kód produktu: 1010
  • Doplňujúce informácie:
    Posledné 2 kusy skladom
Množstvo:

Ak aj tebe záleží na našej planéte a máš k nej pozitívny vzťah, tento kompostovateľný a ekologický obal je ako stvorený pre teba. 100% biologicky rozložiteľný a recyklovateľný, vyrobený z obnoviteľných zdrojov a je tak šetrný k životnému prostrediu. Používa sa iba poľnohospodársky odpad, ktorý by sa inak spálil. Je vyrobený z PLA a PBAT materiálov, zo zmesi zvyškov pšeničnej slamy a bioplastov neobsahujúcich znečisťujúce látky, ktoré je možné biologicky odbúravať a ľahko recyklovať. Tento rastilnný materiál je vegánsky. Namiesto toho, aby ste ho po skončení používania vyhodili do koša, ho jednoducho zahrabete do zeme, alebo vložíte do kompostu, kde sa úplne a rýchlo rozloží na neškodné látky.


Zmes pšeničnej slamy je zosilnená protisklzovým silikónovým materiálom, ktorý je pevný a na dotyk veľmi jemný, dlho si udržiava svoju pružnosť a životnosť. Okraj obalu je mierne vystužený cez displej a tým ho chráni pred rozbitím, tiež disponuje miernym presahom okolo zadného fotoaparátu, čím dostatočne chráni šošovku pred poškriabaním. 


- vyrobené z inovatívnej rastlinnej zmesi na báze škrobu, recyklovaných materiálov a odpadu z ľanovej slamy

- 100% bez znečisťujúcich látok a olova

- bezproblémové bezdrôtové nabíjanie

- zvýšená ochrana hrán

- veľmi odolný, ľahký a na dotyk jemný


- pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), z našej ponuky, ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Tvrdené sklá pre iPhone 11 Pro nájdete TU.


Napísať recenziu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
banner