Bezdrôtová nabíjačka 4 v 1

  • 39,99€
  • 2 alebo viac 37,99€
  • Dostupnosť: Vypredané
  • Kód produktu: 3503
Množstvo:


Patríte medzi Apple maniakov? Tak práve pre vás je táto vychytávka. Prenosný a stabilný multifunkčný stojan pohodlne a bezdrôtovo nabije až 4 vaše zariadenia súčasne:

- telefón

- rozhrania pre iPhone, Micro a typ C

 pre všetky Apple Watch

- pre všetky AirPods

- zariadenia s podoporou bezdrôtového nabíjania


Qi bezdrôtová nabíjačka vyniká exkluzívnym dizajnom a jednoduchou inštaláciou. Využíva najpokročilejšiu technológiu automatického riadenia. Má zabudovanú ochranu proti prebitiu a proti skratu, reguláciu teploty a detekciu cudzích predmetov. Inteligentné čipy riadia rýchle nabíjanie a plne optimalizujú účinnosť nabíjania. Protišmykové podložky v spodnej časti zvyšujú stabilitu a zabraňujú pohybu mobilných telefónov, alebo hodiniek. Je možné ľubovoľné otáčanie o 360 stupňov, nabíjanie sa okamžite spustí samo po priložení vašich zariadení do stojanu.

Nabíjačka je vyrobená z kremíku a pogumovaného materiálu, takže je na dotyk veľmi príjemná a odolná proti poškrabaniu. Dokonale a prakticky vyzdobí vašu spálňu, pracovňu, alebo kancelársky stôl.


Na dosiahnutie lepšieho efektu nabíjania sa odporúča používať adaptér QC2.0, QC3.0 (9V/1.67A). 5V/2A je normálna rýchlosť nabíjania. 5V/1A bude mať za následok nedostatočný výkon.


Vstup: DC 9V 2A/3A

Výstup: DC 5V-1.5A Max.

Výkon: 10W

USB kábel: 1.2M

Rozmery: 230*90*57, 5mm

Váha: 265g

Farba: čierna


Produkt nie je vybavený USB adaptérom do zástrčky, ani nabíjačkou pre hodinky Apple. Nainštalujte svoju originálnu nabíjačku.

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
banner